Tekrar Merhaba Netopsiyon Herşey Değişti

Tebrik Başlıklarınızı Buradan Açabilirsiniz!

Tekrar Merhaba Netopsiyon Herşey Değişti

Mesajgönderen Bay_Keskin » 29 May 2012, 01:11

Yıl 2008 Yada 2009 Ben Askere Gitmemişim Radyo Programcısıyım Ve Nöbetçi Erdemin Web Sitesinden Kendimede Kurmayı Hedeflemişim. Baktım Php Nuke Kullanılıyor Arayıp Tararkennnn Merhaba Netopsiyon Asd1 Ben Deidm. Sonra Phpyi Öğrenmeye Karar Verdim.

Netopsiyon Kapanırken Sadece Blok Yazabiliyordum Php İle Bilirsiniz İşte Bloklara Veriler Çekmek yazdırmak.

Şimdi Herşey Değişti. OOP İle ( Nesne Yönelimli Php ) Php Kullanabiliyorum. Belki Netopsiyon Olmasa Nuke Sistemini Hiç Kurmayacaktım Başka Siteler Deneyecektim. Ve Sitemin Blok İhtiyacından Dolayı Kimseyi Müşkül Duruma Düşürmeden Kendi İşimi Kendim Görmek İstemeyip Php Öğrenmeye Merak Salmayacaktım.
Evet O Yıllarda Nuke Dünyasına Basit 7-8 Blok Yazmıştım. Kıt Kanaat Ve Paylaşmıştım.
Dedimya herşey Değişti.

Şimdi Bana Faydası Olan Bu Sitede Bende Başkalarına Faydalı Olmak İçin Geldim. Php Kodları Php Derslerini Paylaşıcam. Bu Sitede.

Şu Anda 2 Webmastersitesinde Co-Admin Olarak Görev Yapmaktayım Burasıda Balık Tutmayı Öğretmek İçin Kullanacağım Site Olacak.

Aaaa Çok Fazla Konuştum Bir Sus Artık Be Adam! Dediğinizin Farkındayım
O Zaman Daha Fazla Uzatmayalım Ben Talha Keskin Tekrardan Buradayım...

Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Re: Tekrar Merhaba Netopsiyon Herşey Değişti

Mesajgönderen Roi Intrépide » 08 Haz 2012, 11:27

Aramıza tekrar hoşgeldiniz Talha :) bu düşüncelere sahip ve paylaşımcı en en önemlisi ise vefalı kullanıcıları aramızda görmek gerçekten bizleri mutlu ediyor buna emin olabilirsiniz.
Netopsiyon.com Geri Döndü!

Lütfen Forum Kurallarımızı Okuyunuz!

Dön Hoşgeldiniz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir